O mnie

Mam na imię Marta. Jestem mamą Łucji i Tytusa. Mieszkam z Wojtkiem, dzieciakami i bardzo dorodnymi (7 kg/szt.) kotkami Muchą i Ciszą. Wszystko rozgrywa się w Warszawie, na ostatnim piętrze kamienicy, w trzech pokojach, które w zastraszającym tempie wypełniają się przedmiotami. Od narodzin Tytusa staram się powściągać swoje kolekcjonerskie pasje (przez niektórych uważane za chorobliwe zbieractwo), z różnym efektem. Ładne, ciekawe, oryginalne i zwykle bezużyteczne przedmioty potrafią zmącić mój wyjątkowo praktyczny (heh) umysł. Wtedy wracam do domu z czymś niezbędnym (na przykład konikiem na biegunach) i czekam na pytanie, które zawsze pada w takich sytuacjach: gdzie to postawisz? lub: co z tym zrobimy?

konik

Mam nadzieję, że ten blog będzie moim wytchnieniem i ucieczką od codziennych domowo-dziecięcych zmagań oraz sposobem na kolekcjonowanie bez zagracania mieszkania. Nie wiem oczywiście, co wyniknie z moich „robót/robotów domowych”, ale chciałabym, żebyście czuli się tu jak we własnym, może trochę zbyt wypełnionym domu.

A! staram się umieszczać głównie zdjęcia z naszego mieszkania, ale często korzystam także ze zdjęć z blogów i magazynów – linki do źródeł umieszczam pod fotografiami.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s